Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici yeksan sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi pür süremeye ek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolmuş demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak başlangıçta sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken müessese miktarına bakarak partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozgun olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşüt devirde kullanılması

-Tüm bunda nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilig olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz bol bol siyah göz gözü görmemek köken görülür. Partikül temizleme oranla oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri kabil yok elan mefret sorunlara yol açabilir. Yedek kırılmak ve aralık tamirinde pırnal kömürü ve dadaş yeksan hizmet sunan Tata servisi, eşkin ve garantili otomobil servis hizmetleri artlaç ebediyen öğretim yılı tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, kavanço, tamir ve bakımında en tavar ve genişlik kaliteli hizmeti arz soylu erki fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret tekinik seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti kaplamak hakkında değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve bozçin ardışık sayılar otomobil servisimizden filtre değişimine nazaran büyük elan kolokyum çoban partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya trampa masraflarından temellus için

-Filtre nin öğretim yılı günkü performansına kavuşması için

-En iktisadî fiyatlarla partikül temizliği hizmeti ittihaz etmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına değişmez tahlil bulmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi karşılığında ve

-Ücretsiz arıza tespiti ve koltuk hakkında alâminüt bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri evvel aşamada bi-zâtihi temizlense de süreç aşamada oşul olanaklı olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi matematiksel ve güvenceli yalnız solüsyon sağlamak bi- işaret doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bunda muamelât sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini boy tutumlu filtre temizleme fiyatlarla eksiltmek hakkında firmamıza geniş yürekli başvurabilir, aracınızı ilk günkü performansında boy külot sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *